ODOBRENO SUFINANCIRANJE SMJEŠTAJA UČENIKA SREDNJIH ŠKOLA SA PODRUČJA OPĆINE ČAĐAVICA

Načelnik općine Čađavica Mirko Rončević donio je Odluku o odobravanju sufinanciranja troškova smještaja učenika srednjih škola. Navedenom Odlukom odobreno je sufinanciranje troškova učenicima srednje škole koji koriste smještaj u učeničkim domovima i privatnom smještaju, a imaju prebivalište na području Općine Čađavica. Sufinancirani iznos po učeniku iznosi 300,00 kn (39,82 eura) mjesečno što je nešto veći iznos od prethodne godine kada je iznosio 200,00 kn (26,54 eura) mjesečno po učeniku. Pravo na sufinanciranje ostvarili su slijedeći učenici: Leona Dundović iz Čađavičkg Luga, Anamarija Mesaroš iz Noskovaca, Robert Kovač iz Čađavice, Kleoptara Novoselec iz Zvonimirovca i Ema Žuženić iz Čađavice.