Odluka o isplati Božićnice za mještane s područja Općine Čađavica.

Načelnik Općine Čađavica Mirko Rončević donio je ODLUKU O ISPLATI BOŽIĆNICE za mještane s područja Općine Čađavica.

Socijalno ugroženim mještanima i umirovljenicima s prebivalištem na području Općine Čađavica, uoči božićnih blagdana isplatiti će se božićnica u iznosu od 200,00 kuna (26,54 eura).

Pravo na isplatu božićnice imaju:

– korisnici socijalne pomoći (zajamčene minimalne naknade, tuđe pomoći i njege) i umirovljenici, pod uvjetom da primanja ne prelaze 1.500,00 kuna (199,08 eura) po članu obitelji i da nemaju dugovanja prema općini Čađavica.

Božićnica će se isplaćivati na blagajni Općine Čađavica od 13. prosinca 2022. do 19. prosinca 2022. godine u vremenu od 8,00 do 14,00 sati.

Sredstva za ovu namjenu osigurana su u Proračunu Općine Čađavica za 2022. godinu.

Podnositelji zahtjeva koji ostvaruju pravo na isplatu božićnice dužni su popuniti zahtjev i izjavu o članovima domaćinstva prilikom same isplate te su uz zahtjev obvezni službenoj osobi dostaviti na uvid osobnu iskaznicu, OIB, zadnji odrezak od mirovine ili socijalne pomoći.

OPĆINA ČAĐAVICA

Skip to content