Odluka o odabiru projekata prema Programu dodjele bespovratnih sredstava manifestacijama u funkciji regionalnoga razvoja

Općina Čađavica još u ožujku ove godine poslala je prijavu  na Javni poziv za sufinanciranje projekata prema Programu dodjele bespovratnih sredstava manifestacijama u funkciji regioanlnoga razvoja posredstvom Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova EU. Prijava koju je Općina Čađavica predala odnosi se na manifestaciju “Petrovo 2024 – dani Općine Čađavica”, a ista obuhvaća razne aktivnosti planirane i provedene tijekom proslave Dana Općine Čađavica poput: smotre folklora, sportskih igara, izložbe hladnokrvnih konja i zaprega, održavanja koncerta i drugih aktivnosti. Ministarstvo je dana 27. lipnja 2024. godine donijelo Odluku o odabiru projekata  te se i Općina Čađavica našla na tom popisu s odobrenih 3.000,00 eura. Sredstva su to s kojima će Općina Čađavica jednim dijelom ublažiti nastale troškove prilikom navedene proslave. Ovo je prvi Javni poziv ovakovog oblika, točnije namijenjen sufinanciranju manifestacijama u funkciji regionalnoga razvoja te se nadamo da će se isti ponoviti i slijedeće godine.

Skip to content