Obavijest o proglašenju prirodne nepogode – SUŠA

Obavještavaju se fizičke i pravne osobe na području Općine Čađavica da je župan Virovitičko – podravske županije donio Odluku o proglašenju prirodne nepogode zbog vremenskih nepogoda uzrokovanih sušom za područje Općine Čađavica na jarim ratarskim te povrtlarskim, industrijskim i voćarskim poljoprivrednim kulturama – na kojima je moguće utvrditi nastalu štetu.

Štete se mogu prijaviti na obrascima EN – P koji se mogu podići u prostorijama Općine.

Podnositelji prijava su dužni uz prijavu dostaviti presliku osobne iskaznice, podatak o OIBU, popis katastarskih čestica na kojima je nastala šteta, preslika zahtjeva za potporu list A i list B, izjavu da usjevi nisu osigurani.

Ispunjeni obrasci predaju se u Općini najkasnije do 18. kolovoza 2022. godine.

 

obavijest – suša 2022

OBRAZAC EN-P

Izjava da usjevi nisu osigurani

 

Skip to content