DAN OPĆINE ČAĐAVICA: Športsko-ribolovna udruga Karas Čađavica najuspješnija u lovu ribe udicom na plovak

U povodu programa obilježavanja Dana općine Čađavica, jučer (nedjelja) je na rijeci Voćinki kod Zvonimirovca održano drugo kolo lova ribe udicom na plovak Zajednice športskih udruga Drava Sopje-Proping lige, ujedno i Kup općine Čađavica.
U do sada najneizvjesnijem natjecanju, gdje su čak tri ekipe imale jednak broj sektorskih plasmana, pobjedu je na temelju najveće težine u gramima ulova odnijela udruga domaćina, ŠRU Karas iz Čađavice. Drugo mjesto zauzela je ekipa Smuđa iz Slatine, dok je treće mjesto zauzela ekipa Piškura iz Josipova.
Najuspješniji na stazi su bili Marijan Tariša iz Karasa Čađavica, Gabrijel Petranović iz Puškura Josipovo i Dragomir Rončević iz slatinskog Smuđa.
Priznanja je najuspješnijim ribolovcima dodijelio načelnik Općine Čađavica Mirko Rončević. (adf)
Skip to content