Obavijest o prikupljanju elektroničkog otpada

Poštovani građani općine Čađavica, ovim Vas obavještavamo da u periodu od 12. do 25. svibnja 2016. godine organiziramo prikupljanje Elektroničkog otpada. Zakonom o Komunalnom gospodarstvu i Zaštite okoliša dužni smo provoditi akcije prikupljanja određenih sortimenata elektroničkog otpada, kako isti ne bi bio odbačen, narušavao izgled i zagađivao javne površine. Vaš odbačeni elektronički otpad dovezite u kontejner smješten u dvorištu Općine Čađavica, Kolodvorska 2. Čađavica.

U Elektronički otpad ubrajamo: – MALI KUĆANSKI APARATI ( usisavači, tosteri, mlin za kavu, aparati za sušenje i šišanje kose, aparati za kavu, aparati za higijenu i ostali ), – ELEKTRIČNI ALATI ( bušilice, brusilice, oprema koje imaju bilo kakav električni motor ili sklop ), – INFORMATIČKA I TELEKOMUNIKACIJSKA OPREMA (računala, pisaći, kopirna oprema, telefoni, faks-uređaji i slično ), – OPREMA ŠIROKE POTROŠNJE (radioprijemnici, televizori, DVD rekorderi, telefonski riteri, mobiteli, hi-fi uređaji i slično ), – VELIKI KUĆANSKI APARATI ( hladnjaci, perilice, štednjaci, mikrovalni uređaji, uređaji za grijanje, ventilatori, klima uređaji, uređaji za ventilacije), Zahvaljujemo Vam na razumijevanju, i savjesti za očuvanje prirode i okoliša!

Skip to content