Načelnik Općine Čađavica Mirko Rončević i direktor slatinske tvrtke Slatina Kom Sanjin Hmelik potpisali Ugovor o koncesiji za obavljanje dimnjačarskih poslova

Općinsko vijeće Općine Čađavica nakon provedenog postupka dodjele koncesije, 28. studenog 2023.g. donijelo je Odluku o davanju koncesije za obavljanje dimnjačarskih poslova na području Općine Čađavica tvrtki SLATINA KOM d.o.o. iz Slatine.

Na temelju te Odluke, načelnik Općine Čađavica Mirko Rončević i direktor Slatina Koma Sanjin Hmelik, danas su sklopili Ugovor o koncesiji za obavljanje dimnjačarskih poslova na području Općine Čađavica.

Djelatnici tvrtke Slatina Kom d.o.o. početkom iduće godine, odnosno s 1. siječnja 2024. započet će s redovnim obavljanjem dimnjačarskih poslova na području Općine Čađavica.

U periodu od 18. prosinca 2023. do 1. siječnja 2024.g. djelatnici tvrtke Slatina Kom d.o.o., dimnjačarske poslove obavljat će isključivo na poziv korisnika usluga na telefon dimnjačara:

Anočić – 098/9497-439

Marčinković – 098/1887-596.

Skip to content