Produžetak roka za Javni uvid u ispravak Prijedloga Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu države na području Općine Čađavica

Općina Čađavica je 21. siječnja 2019. godine objavila Javni uvid u ispravak Prijedloga Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu države na području Općine Čađavica. Rok za uvid u ispravak Prijedloga Programa raspolaganja, s popratnom dokumentacijom, bio je od 22. siječnja do 05. veljače 2019. godine.

Obavještavamo sve zainteresine osobe da se rok za Javni uvid produžuje zaključno do 18. siječnja 2019. godine do kada se mogu dati prigovori na ispravak Prijedloga Programa. O svim prigovorima odlučivat će Općinsko vijeće Općine Čađavica u roku od 30 dana.

Prigovori na ispravak Prijedloga Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Čađavica moraju biti čitko napisani, uz ime, prezime, i adresu podnositelja, te se dostavljaju na adresu Općina Čađavica, Kolodvorska 2, 33523 Čađavica zaključno sa 18. siječnja 2019. godine.

U prilogu se nalaze pregledne karte i ostala dokumentacija.