20150528_103718

Poslovna suradnja Iračkih poduzetnika i Virovitičko-podravske županije

U prostorijama Općine Čađavica 28. svibnja 2015. održan je sastanak na kojemu su prisustvovali, uz domaćina, načelnika Općine Mirka Rončević, župan Virovitičko–podravske županije Tomislav Tolušić, gradonačelnik Grada Virovitice Ivica Kirin te voditelj ‘Hrvatske kuće’ u Iraku Jasim Daher.

Svrha sastanka bila je mogućnost poslovne suradnje sa iračkim poduzetnicima, te zajednička ulaganja u poljoprivredno-prehrambeni sektor na području Općine Čađavica i Virovitičko-podravske županije.

Na sastanku su prezentirani projekti Općine Čađavica, Grada Virovitice i Virovitičko–podravske županije koji se planiraju realizirati u 2015. godini te projekti koji su u pripremi. Sastanku su prisustvovali predstavnici poduzetnika i arhitekata.

Jasim Daher, župan Tomislav Tolušić, gradonačelnik Ivica Kirina i načelnik Mirko Rončević, u svojim izlaganjima su izrazili spremnost na suradnju, te prisutne informirali o gospodarskim i razvojnim mogućnostima i budućoj suradnji.

 

Skip to content