Općina Čađavica potpomaže mlade obitelji pri kupnji ili adaptaciji prve nekretnine u 2023. godini

Na temelju članka 19. Odluke o sufinanciranju kupnje, gradnje i rekonstrukcije prve nekretnine za stanovanje na području Općine Čađavica ( Službeni glasnik br. 1/20, 1/23 ),  Jedinstveni upravni odjel Općine Čađavica dana 11. travnja 2023. godine objavljuje JAVNI POZIV za dodjelu potpora za sufinanciranju kupnje, gradnje i rekonstrukcije prve nekretnine za stanovanje na području Općine Čađavica.

 

U nastavku:

JAVNI POZIV za dodjelu potpora za sufinanciranju kupnje, gradnje i rekonstrukcije prve nekretnine za stanovanje na području Općine Čađavica

OBRAZAC ZAHTJEVA ZA DODJELU POTPORE – uz javni poziv od 2023

JAVNI POZIV za dodjelu potpora za sufinanciranju kupnje, gradnje i rekonstrukcije prve nekretnine za stanovanje na području Općine Čađavica

Skip to content