OBAVIJEST o zatvaranju Javnog poziva za dodjelu potpora za sufinanciranju kupnje, gradnje i rekonstrukcije prve nekretnine za stanovanje na području Općine Čađavica

 

09.09.2020. 

Zbog iskazanog interesa i broja zaprimljenih prijava na Javni poziv za dodjelu potpora za sufinanciranju kupnje, gradnje i rekonstrukcije prve nekretnine za stanovanje na području Općine Čađavica, koji je objavljen i otvoren 03. rujna 2020. godine na mrežnoj stranici Općine Čađavica i Virovitičkom listu, ovim putem vas obavještavamo da je predmetni poziv zatvoren.

 

Ukupan iznos zatraženih sredstava za dodjelu u okviru ovog Javnog poziva je premašen u odnosu na ukupni raspoloživi iznos planiranih financijskih sredstava od 150.000,00 kuna.  

 

Sve nove obavijesti o tijeku provedbe Javnog poziva bit će pravovremeno objavljene na mrežnoj stranici Općine Čađavica www.opcina-cadjavica.hr

Skip to content