OBAVIJEST O ODRŽAVANJU TRIBINE – UTVRĐIVANJE OBUHVATA ZAHVATA SUSTAVA JAVNOG NAVODNJAVANJA „ČAĐAVICA“

Virovitičko-podravska županija i Hrvatske vode od 2005. godine provode Nacionalni projekt navodnjavanja i gospodarenja poljoprivrednim zemljištem i vodama s ciljem povećanja poljoprivrednih površina pod organiziranim navodnjavanjem,
Daljnje aktivnosti u svezi navodnjavanja ovise o interesu krajnjih korisnika, a to su poljoprivrednici.

Kako bi se dobile točne informacije o navedenom projektu navodnjavanja, Općina Čađavica u suradnji s Virovitičko-podravskom županijom organizira javnu tribinu koju će predvoditi pročelnik Upravnog odjela za gospodarstvo, poljoprivredu i europske fondove Virovitičko-podravske županije gosp. Bojan Mijok, te pozivamo sve da se istoj odazovu.

Tribina će se održati u prostoriji Općine Čađavica dana 19. prosinca 2018. godine (srijeda) s početkom u 18,00 sati.

S poštovanjem,

NAČELNIK