Načelnik Mirko Rončević s učenicima srednjih škola potpisao ugovore o sufinanciranja troškova smještaja

Na temelju članka 54. Statuta Općine Čađavica, općinski načelnik Mirko Rončević 26. studenog donio je Odluku o odobravanju sufinanciranja troškova smještaja učenika srednjih škola.
Oduka je donešena za sufinanciranje troškova smještaja učenika srednjih škola s područja općine Čađavica, a koji su upisani u srednju školu u školskoj 2021./2022. godini. 
Danas (srijeda) je načelnik Općine Čađavica Mirko Rončević u prostorima Općine potpisao ugovore o sufinanciranju smještaja sa osam učenika/ca. 
POPIS UČENIKA ZA SUFINANCIRANJE TROŠKOVA SMJEŠTAJA:
1. Robert Kovač, Čađavica2. Tin Kokorić, Noskovci3. Anamarija Mesaroš, Noskovci4. Tomislav Milošević, Zvonimirovac5. Lara Vuk, Donje Bazije6. Slađan Mršić, Ilmin Dvor7. Kleopatra Novoselec, Zvonimirovac8. Ivan Štefanek, Čađavica
Sredstva pomoći se odobravaju u neto iznosu od 200 kuna mjesečno po učeniku, počevši od rujna 2021. godine do lipnja 2022. godine. Za provedbu ove Odluke zadužen je Jedinstveni upravni odjel Općine Čađavica. (adf; Foto: D. Fišli)

Skip to content