Edukacija na temu raspisivanja Javnog natječaja za zakup državnog poljoprivrednog zemljišta na području općine Čađavica

Obavještavaju se mještani Općine Čađavica da će se edukacija na temu raspisivanja Javnog natječaja za zakup državnog poljoprivrednog zemljišta na području općine Čađavica održati dana 13. listopada 2020. godine s početkom u 11,00 sati u prostoriji Mjesnog doma Čađavica.

Budući da je zbog loše epidemiološke situacije uzrokovane koronavirusom COVID-19 broj sudionika na edukaciji ograničen, obavještavamo sve one koji žele nazočiti spomenutoj edukaciji da su obvezni najaviti svoj dolazak.

Najava prisutnosti može se javiti putem telefona broj 033/544-254 ili e-maila: opcina@opcina-cadjavica.hr zaključno s 12. listopadom 2020. godine ili do popune broja sudionika sukladno epidemiološkim mjerama.

Predavač: AGRODET d.o.o. ZAGREB, vl. Blaženka Mičević, dr.sc.

OPĆINA ČAĐAVICA

Skip to content