Čestitka načelnika Općine Čađavica Mirka Rončevića

Drage odgojiteljice i odgojitelji, drage učiteljice i učitelji,

S ponosom vam mogu priznati da je vaš poziv jedan od najplemenitijih i najodgovornijih poziva koje pojedinac u društvu može obavljati. Svojim znanjem, kompetentnošću, voljom i ljubavlju sudjelujete u kreiranju života djece od najranije dobi, do odrasle dobi. .Pomažete im u stjecanju novih znanja i vještina, u otkrivanju i razvijanju vlastitih potencijala, njihovi ste sustruktori u gradnji međuljudskih odnosa. Vaša je podrška nesebična i bezuvjetna. Vi ste smjernice budućih naraštaja.

Kako se čvrstoća kuće mjeri po jačini temelja, tako se i dječji životi prepoznaju po temeljima koje ste vi ugradili. U gradnji koristite puno mašte i kreativnosti.

Sretan vam vaš dan!

Skip to content