ie6lvsf9

Dodjela uvjerenja o položenim ispitima za gerontodomaćice i povrtlare, ženama koje su zaposlene kroz program ”Zaželi-Općina Čađavica”

U prostoru Općine Čađavica održana je svečana dodjela uvjerenja o položenim ispitima za gerontodomaćice i povrtlare, ženama koje su zaposlene kroz program ”Zaželi-Općina Čađavica”. Uvjerenja su uručena djelatnicama s područja općine Čađavica, Sandri Valpovac, Blaženki Obšivač, Vesni Mađarić, Gordani Slunjski, Stojanki Andrić, Miri Erdec, Nadi Šimunović, Mariji Škrlec, Mirjani Car i Jasni Franjić.

Uvjerenja su im uručili predstavnici Pučkog otvorenog učilišta Slatina, Danijela Fabric-Fabijanac i Vesna Senta, uz prisustvo načelnika Općine Čađavica Mirka Rončevića koji je djelatnicima čestitao na položenim ispitu. Podsjećamo de je nositelj navedenog programa Općina Čađavica, projekt je izradila Razvojna agencija VIDRA, a vrijednost projekta je 2.040.257,03 kuna (www.icv.hr, ADF)