Obavijest zakupcima o sklapanju Ugovora o privremenom korištenju poljoprivrednog zemljišta

Obavještavaju se svi zakupci poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu države na području Općine Čađavica, kojima su Ugovori o zakupu istekli, a imaju namjeru predmetno zemljište nastaviti obrađivati i u mirnom su posjedu istog, da se jave u prostorije Općine Čađavica radi produženja isteklih ugovora o zakupu. Uz zahtjev potrebno je priložiti potvrdu Porezne uprave o podmirenim obvezama na osnovu javnih davanja, iskaznicu OPG-a i osobnu iskaznicu te naravno, moraju biti podmirene financijske obveze po pitanju zakupa. Ova obavijest odnosi se na one zakupce koji nisu podnijeli zahtjev za produženje ugovora Agenciji za poljoprivredno zemljište.