45055711_560400174404380_7070733049415073792_n

Predstavnici Općine Čađavica položili aranžmane i svijeće za poginule hrvatske branitelje

Predstavnici Općine Čađavica, predvođeni načelnikom Mirkom Rončevićem, u povodu blagdana Svih svetih, obišli su posljednja počivališta hrvatskih branitelja na mjesnom groblju u Čađavici.

Uz posljednja počivališta dočekala ih je rodbina poginulih, te su zajedno uz molitvu položili cvjetne aranžmane i upaljene lampione hrvatskim vitezovima koji su svoj život položili na oltar domovine, Draganu Bezuku, Miroslavu Knapiću, Draženu Knapiću, Zlatku Lackoviću i Mati Bastlu.

Na mjesnom groblju u Čađavačkom Lugu, u čast preminulog branitelja Steve Štefelića, vijenac je položio izaslanik Općine Čađavica, vijećnik Općinskog vijeća Dragutin Španić. (ADF; Fotografije D. Fišli)