Općina Čađavica

Službene web stranice Općine Čađavica

U Ministarstvu regionalnog razvoja potpisan Ugovor o sufinanciranju Izgradnje nogostupa u naselju Čađavički Lug

31.03.2017

U petak 31. ožujka 2017. godine u prostorijama Ministarstva regionalnog razvoja i europskih fondova, održano je svečano potpisivanje ugovora o sufinanciranju projekata po Programu održivog razvoja lokalne zajednice.

Potpisivanju ugovora su nazočili načelnici i gradonačelnici s područja Virovitičko-podravske županije.

Iz Programa održivog razvoja lokalne zajednice, Općini Čađavica je odobreno ukupno 480.000,00 kuna za izgradnju nogostupa u naselju Čađavički Lug.

Prema riječima načelnika općine Čađavica g. Mirka Rončevića izgradnjom nogostupa u dužini od 2.317 m kroz naselje Čađavički Lug osigurat će se sigurna komunikacija djece i mladih kao i ostalih ciljanih skupina, revitalizacija i poboljšanje kvalitete života stanovnika ovog slabije razvijenog područja i povezivanje naselja Čađavica i Čađavički Lug.