Općina Čađavica

Službene web stranice Općine Čađavica

Odluka o odabiru nove najpovoljnije valjane ponude i davanju koncesije za obavljanje javne usluge organizirano prikupljanje, odvoz i trajno odlaganje komunalnog otpada sa područja Općine Čađavica evidencijski broj: K-01/16-U

08.11.2016

Po provedenom postupku javne nabave za dodjelu koncesije za obavljanje javne usluge organizirano prikupljanje, odvoz i trajno odlaganje komunalnog otpada sa područja Općine Čađavica, Općinsko vijeće Općine Čađavica na sjednici održanoj 07. studenog 2016. godine donijelo je Odluku o odabiru nove najpovoljnije valjane ponude i davanju koncesije za obavljanje javne usluge organizirano prikupljanje, odvoz i trajno odlaganje komunalnog otpada sa područja Općine Čađavica evidencijski broj: K-01/16-U.

U nastavku je tekst Odluke.