Mjere ruralnog razvoja 2014-2020

LAG Marinianis u suradnji s Općinom Čađavica organizira seminat "Mjere ruralnog razvoja" koji će se održati u srijedu, 15. listopada 2014. godine s početkom u 09 sati u vijećnici Općine Čađavica.

Poštovani!

Pozivamo Vas na seminar "Mjere ruralnoig razvoja" koji će se održati u srijedu, 15. listopada, s početkom u 09 sati, u vijećnici Općine Čađavica.

Predavanje na seminaru održati će Tugomir Majdak, pročelnik Upravnog odjela za zajedničke politike i fondove EU Virovitičko-podravske županije.

Tema seminara bit će Mjera 7 – temeljne usluge i obnova sela u ruralnim područjima te Mjera 4 – ulaganja u fizičku imovinu, a tijekom predavanja govoriti će se i o drugim fondovima o ruralnom razvoju.

Seminar je namijenjen svima koji žele ostvariti sredstva iz EU fondova, poduzetnicima, obrtnicima i poljoprivrednicima.